OKLEJANIE POJAZDÓW

Oklejanie samochodów wielu osobom może kojarzyć się jednoznacznie – z działaniami promocyjnymi, które mają na celu wykorzystanie auta jako formę reklamy.

Jednakże sam wrapping – bo tak fachowo określa się oklejanie samochodu folią, może stanowić zarówno element przygotowania samochodu do sprzedaży oraz formy personalizacji samochodu do własnego pomysłu jak i ciekawy, a zarazem skuteczny sposób na bezinwazyjną ochronę lakieru auta.

Zmiana koloru samochodu za pomocą folii to coraz powszechniejsza forma personalizacji samochodu do własnych potrzeb i gustu. Setki dostępnym kolorów i odmian folii dają nam ogromne pole do dopasowania koloru do gustu każdego klienta. W przeciwieństwie do lakierowania jest to proces w pełni odwracalny i może być stosowany dowolną ilość razy.  Zmianę koloru za pomocą folii możemy wielokrotnie zmienić kolor każdego samochodu bez uszczerbku dla kondycji lakieru.

Zabezpieczenie samochodu folią to świetne rozwiązanie problemów z odpryskami na przodzie samochodu jak i zarysowaniami i obcierkami parkingowymi. Jest to obecnie najwyższa i najlepsza forma ochrony lakieru przed zadrapaniami i odpryskami lakieru. Aplikacja bezbarwnej folii ochronnej zabezpiecza powierzchnię lakieru w najwyższym stopniu przed wszelkimi uszkodzeniami.

Oklejanie samochodów folią

Ochronna folia od dawna znana jest użytkownikom smartfonów. Co by było, gdyby dało się okleić cały samochód

Nie musisz się już zastanawiać – wystarczy, że się z nami skontaktujesz. 

Wykorzystywana technologia służy dwóm potrzebom Klientów. 

Pierwszą jest zabezpieczenie lakieru karoserii. Folia jest odporna na działanie promieni słonecznych i brudu, a nawet szczotek w myjni, dzięki czemu nie musisz obawiać się obtarć czy zarysowań.

Drugą potrzebą jest personalizacja samochodu. Za pomocą folii możemy uzyskać efekt lakieru matowego lub chromowanego, jak również i satynowego. Sam wybór barwy i rodzaju folii ogranicza jedynie wyobraźnia i gust Klienta.

Oklejanie jest nieinwazyjne – folię w każdej chwili można zdjąć, co umożliwia dekorowanie auta na konkretne okazje lub zmienianie jego stylizacji w zależności od upodobań. 

Jest to rozwiązanie szczególnie praktyczne dla firm, które mogą w łatwy sposób ujednolicić estetycznie flotę swoich pojazdów.

Folie ochronne na samochód

Oklejanie samochodów folią przywędrowało do Polski z Zachodu, gdzie jest praktyką powszechną w ramach usług obejmujących auto detailing

Jako eksperci w tej dziedzinie w regionie Chorzowa oraz Katowic gwarantujemy profesjonalne wykonanie usługi. 

Profesjonalna aplikacja zapewni Twojemu pojazdowi niezbędnej ochrony pod kątem uniknięcia ryzyka uszkodzenia lakieru

Przekonaj się, że warto z nami współpracować!