DETAILING – CZYLI PIELĘGNACJA SAMOCHODU POD OKIEM DOŚWIADCZONYCH FACHOWCÓW

Detailing samochodowy

Jako miłośnicy motoryzacji auta to dla nas nie tylko zwykłe, powszechne środki transportu. To obiekt naszych fascynacji oraz wielkiego zamiłowania do renowacji, stylizacji i personalizacji – czyli dawania im nowego, lepszego życia. 

Oferując kompleksowe, kosmetyczne czyszczenie samochodu, dążymy do doskonałości. Takie podejście do detailingu samochodowego daje gwarancję wykonania usług na najwyższym poziomie, a także w konkurencyjnej, atrakcyjnej cenie – odwiedź nasz salon w Chorzowie pod Katowicami i przekonaj się sam!

W codziennej pracy korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych środków i nowoczesnych rozwiązań dostępnych na rynku. Doskonale wiemy, że używanie renomowanych kosmetyków do samochodu to zaledwie połowa sukcesu. 

Do każdego kompleksowego mycia detailingowego auta podchodzimy indywidualnie i z wielkim zaangażowaniem – tak, by sprostać wymaganiom oraz oczekiwaniom Klientów. Zadowolenie z wykonanej usługi jest naszym priorytetem. Powierzając nam czyszczenie samochodu, który jest dla Ciebie czymś więcej niż tylko dużym, zwykłym gadżetem, masz stuprocentową pewność, że zajmiemy się nim właściwie, przywracając mu dawny blask i świetność.

 Kosmetyczne czyszczenie samochodu

 

Zakres proponowanych przez nas usług jest bardzo szeroki i obejmuje między innymi: renowację lakieru (korekta lakieru), czyszczenie podsufitki, odgrzybianie klimatyzacji samochodowej, pielęgnację i regenerację tapicerek skórzanych,  odnowę felg, reflektorów oraz lamp samochodowych

Wykonujemy również aplikację trwałych i zaawansowanych zabezpieczeń lakieru takich jak powłoki ceramiczne i antykorozyjne oraz profesjonalne folie ochronne. 

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, odwiedź salon detailingu samochodowego Custom Complex w Chorzowie – zapraszamy!

ZAPOZNAJ SIĘ Z GAMĄ NASZYCH USŁUG