Previous slide
Next slide

RENOWACJA LAKIERU - POLEROWANIE

Lakier samochodu z czasem ulega zarysowaniu, matowieniu i traci swój blask i kolor, który oczywiście możemy przywrócić.

Proces renowacji lakieru jest złożony i dzieli się na 3 podstawowe etapy.

JEDNOETAPOWA KOREKTA LAKIERU

Jest to odświeżenie lakieru , które usuwa wszystkie zmatowienia i drobne zarysowania przywracając wysoki połysk i nadając głębi koloru.

Proces ten usuwa około 50% wszystkich zarysowań nadając efekt odświeżenia.

Końcowym etapem prac dla tej usługi jest aplikacja wosku syntetycznego która dodatkowo zabezpiecza lakier.

Cena usługi

500
  •  

DWUETAPOWA KOREKTA LAKIERU

 Jest to proces głębszej polerki lakieru dzięki której pozbywamy się z powierzchni lakieru około 85% wszystkich zarysowań zbliżając się tym samym do niemal fabrycznego stanu, gdyż na powierzchni po wykonaniu takiego zabiegu zostają tylko głębsze rysy.

Standardowym wykończeniem i zabezpieczeniem lakieru stosowanym po usłudze to aplikacja wosku, jednak zalecamy aplikację powłoki ceramicznej która trwale zabezpiecza przed drobnymi zarysowaniami i utrwala uzyskany w ten sposób efekt na wiele lat.

Cena usługi

900
  •  

PEŁNA KOREKTA LAKIERU

Wieloetapowy proces renowacji lakieru polegający na wielogodzinnemu polerowaniu lakieru różną kombinacją past i padów ściernych aż do uzyskania  maksymalnego efektu pełnej renowacji lakieru, czyli przywrócenia mu stanu fabrycznego. 

Podczas takiego procesu usuwamy do 95% wszystkich zarysowań. Na powierzchni lakieru pozostaną jedynie rysy bardzo głębokie które nie są możliwe do usunięcia bez lakierowania.

Powierzchnię lakieru po takiej renowacji zalecamy zabezpieczyć powłoką ceramiczną która maksymalnie utrwali efekt na wiele lat i zabezpieczy lakier  przed drobnymi zarysowaniami i nada jeszcze większego połysku.

Cena usługi

1500
  •