CHIPTUNING

Czyli zmiana oprogramowania sterującego silnikiem. To najpopularniejszy zabieg tuningowy modyfikujący sterowanie silników doładowanych. Jest to nic innego jak optymalizacja ustawień komputera sterującego silnikiem – ECU .

W każdym przypadku ustawienia mapy silnika wykonywane są pod konkretny egzemplarz oraz pod określone wymagania stawiane przez klienta. Wykonujemy modyfikacje zarówno silników seryjnych , jak i po tuningu mechanicznym. W przypadku silników seryjnych możemy uzyskać wzrost mocy i momentu obrotowego w granicach 20-30%, natomiast w przypadku silników modyfikowanych, ograniczenie stanowią jedynie możliwości sprzętowe. Wszystkie programy wykonujemy indywidualnie pod dany model samochodu.

CHIPTUNING TRADYCYJNY

Modyfikacja seryjnego sterownika silnika.

Cena usługi

OD 1000
  •  

TUNINGBOX FIRMY VTECH

Dodatkowy moduł wpinany w instalację samochodu zwiększający moc i moment obrotowy o 20-25% w bezpieczny sposób.

Rozwiązanie takie nie powoduje utraty gwarancji w przypadku samochodów nowych, oraz daje nam możliwość sterowania programem mocy z poziomu aplikacji naszego smartfona.

Do wyboru są 3 warianty mocy

Cena usługi

1200
  •  

RACECHIP

 Najbardziej zaawansowany moduł sterujący podpinany do oryginalnej instalacji samochodowej gwarantujący przyrost mocy i momentu obrotowego o 25-30%. Sterowany również za pomocą aplikacji na smartfona.

Nie powoduje utraty gwarancji. Gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania.

Do wyboru 3 programy mocy z programem ograniczającym spalanie włącznie.
Daje nam również możliwość dostrojenia sterownika do nowych modyfikacji silnika.

Cena w zalezności od wariantu

600-2500
  •