fbpx

Custom Complex

Letni pakiet promocyjny – idealne rozwiązanie na szybkie odświeżenie całego samochodu.

Skorzystaj z naszego rewelacyjnego pakietu promocyjnego i ciesz się samochodem jak nowym.

Zakres usług wchodzących w skład jest bardzo szeroki i obejmuje kompleksową kosmetykę samochodu zarówno wewnątrz jak i zewnątrz.

We wnętrzu w ramach usługi dokładnie wyczyścimy (wypierzemy) komplet siedzeń zarówno skórzanych jak i materiałowych, wykładzinę wraz z dywanikami, podsufitkę, komplet boczków, przestrzeń bagażową, deskę rozdzielczą oraz szyby, kończąc na ozonowaniu całego wnętrza aby pozbyć się wszelkich zapachów.

Dzięki takiej serii zabiegów zyskasz wnętrze czyste, wolne od bakterii i pachnące świeżością.

Następnie czas na zabiegi pielęgnacji lakieru.

Tutaj przygotowaliśmy w cenie pakietu jednoetapową korektę lakieru która widocznie odświeży wygląd lakieru usuwając przy tym drobne ryski i zmatowienia oraz nada wysokiego połysku i głębi koloru.

Całość po zabiegach zostanie zabezpieczona niesamowitą powłoką polimerową od Fireball która dodatkowo nabłyszcza powierzchnię lakieru nadając jej przy tym właściwości hydrofobowych , dzięki czemu mycie samochodu będzie dużo łatwiejsze i przyjemniejsze.

Żeby dopełnić całości odżywione zostaną również wszystkie plastiki zewnętrzne oraz opony co idealnie dopełni końcowego efektu, a na koniec gratis na przednią szybę aplikujemy niewidzialną wycieraczkę która zdecydowanie ułatwi i uprzyjemni jazdę w deszczowe dni.

Pakiet można rozszerzyć o aplikację powłoki ceramicznej w kwocie od 1200zł.

Zapraszam do rezerwacji terminów

Ilość miejsc ograniczona.