fbpx

Custom Complex

Doskonałe zabezpieczenie idealnego lakieru.

Audi A4 B8 z dość mocno pożółkłym lakierem trafiło w nasze ręce w celu odświeżenia, jednak szybko okazało się że samo odświeżenie to dla naszego klienta za mało.

Miało być idealnie jak z fabryki więc w tym celu przystąpiliśmy do korekty lakieru która wydobyła z lakieru jego naturalna barwę i wysoki połysk.

Dach samochodu pokryty był czarną folią którą nie fachowo usuwała inna firma pozostawiając przy tym mnóstwo rys i pozostałości starego kleju, nad których usunięcie spędziliśmy mnóstwo czasu by doprowadzić dach do stanu dobrego.

Przedni zderzak zbity przez sporą ilość kamieni pokryty był dużą ilością odprysków które mocno szpeciły estetykę samochodu.

Aby dopełnić efektu zderzak został polakierowany na nowo, dzięki czemu całość prezentuję się jak fabrycznie nowy samochód.

Prace zewnętrzne dopełniła aplikacja wysokiej jakości powłoki ceramicznej z gamy Fireball , a mianowicie Devils Blood, która gwarantuje wysoką odporność oraz efekt hydrofobowy który pomaga utrzymać samochód w czystości.

Wnętrze Audi przeszło gruntowną kosmetykę wraz z praniem całego wnętrza aby dopełnić efektu jaki uzyskaliśmy na zewnątrz.

Jeśli podoba Ci się osiągnięty efekt nie czekaj i umów się na wizytę 🙂

Zapraszamy