fbpx

Custom Complex

Octavia RS – Serwis po zakupie i nie tylko 
Rodzinne kombi z troszkę sportowym zacięciem. bardzo nam przypadło do gustu. Troszkę , bo do prawdziwego sportowca wiele mu brakuje, ale stylistyka i jakość wykonania na dość dobrym poziomie sprawia że auto jest zdecydowanie warte uwagi. Ten egzemplarz trafił do nas po zakupie na szybki serwis po zakupie i prace detailingowe.
W pierwszej kolejności zajęliśmy się wymianą wszystkich płynów ustrojowych takich jak olej, płyn chłodniczy oraz hamulcowy, a następnie wszystkich filtrów jak oleju, powietrza, paliwa i kabinowego. W dalszej części prac serwisowych wykonaliśmy kompletny przegląd samochodu który wykazał jedynie zużyte tarcze i okładziny hamulcowe które również wymieniliśmy.

Egzemplarz okazał się trafnym zakupem do którego pod względem technicznym nie mieliśmy więcej uwag, jednak pod względem kosmetycznym wymagał jednak więcej pracy.

Po ukończeniu prac serwisowych zajęliśmy się pracami detailingowymi zaczynając od dokładnego mycia samochodu, a następnie po konsultacji z klientem przystąpiliśmy do dwuetapowej korekty lakieru który finalnie zabezpieczyliśmy powłoką ceramiczną Fireball Aegis . To jednak nie koniec, wnętrze również dostało pełny pakiet kosmetyki dzięki czemu samochód prezentuję się wewnątrz równie dobrze co na zewnątrz.

Zadbaj również o swoje auto z naszym studio i ciesz się samochodem jak w dniu odbioru z salonu.