fbpx

Custom Complex

Piękna limuzyna z pod znaku czterech pierścieni już fabrycznie swoją prezencją przyciąga oko.

Jednak tutaj poszliśmy o kilka kroków do przodu i wprowadziliśmy kilka zmian stylistycznych które zdecydowanie poprawiły wygląd auta i nadały mu zadziornego charakteru nie psując przy tym pięknej linii limuzyny zachowując wysoką klasę samochodu.

Pierwszym etapem pracy nad samochodem była zmiana koloru za pomocą folii z metalicznej czerni na rewelacyjny kolor z palety 3M Gloss White Gold Sparkle.

Folia ta charakteryzuje się dużym odbiciem światła i mieni się w słońcu drobinkami w odcieniach złotego nadając niesamowitego blasku.

Kolejnym etapem prac który nadał smaku limuzynie to montaż zestawu stylistycznego MaxtonDesign obejmujący przedni spliter, progi , lotkę tylnej klapy, oraz dyfuzor tylnego zderzaka.

Całość polakierowane w kolor piano black idealnie przełamuje biel bryły samochodu.

Wisienką na torcie było delikatne obniżenie samochodu na seryjnym zawieszeniu pneumatycznym nie tracąc przy tym komfortu i seryjnych właściwości.

To jednak nie koniec prac nad tym egzemplarzem, w planach niedalekiej przyszłości jest jeszcze kilka pozycji na liście o których na pewno będziemy informować.

Jeśli chcesz aby i twój samochód nabrał wyrazu i wyróżniał się z tłumu jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Nieskończone możliwości personalizacji jakie oferujemy dają możliwość dopasowania do każdego gustu klienta.

Zapraszamy